واتر پمپ جک s5 ارسال فوری زیر قیمت بازار

آقای واترپمپ فروش بهترین واتر پمپ های وارداتی 09125101633

توضیحات مهم آقای واتر پمپ - واتر پمپ چه نقشی در خودرو دارد؟

واتر پمپ جک S5 چیست؟

همه قطعات خودرو مهم هستند یکی از این قطعات واترپمپ است وظیفه اصلی این قطعه به جریان در آوردن پی درپی آب و مایع ضد یخ و ضد جوش در درون موتور برای تنظیم دمای آن است.

عملکرد واتر پمپ اصلی جک S5 :

این قطعه موقعی که خودرو روشن می گردد شروع به کار می کند . به طور کلی واتر پمپ ضدیخ و ضدجوش را به قسمت های گوناگون موتور خودرو هدایت می کنند، و این مایعات به وسیله واتر پمپ به رادیاتور برگردانده می شوند. بنابراین واتر پمپ در روزهای سرد سبب یخ ‌زدگی نگردد و در روزهای گرم هم خنک میماند.

زمان تعویض واتر پمپ فابریکی جک S5 :

زمان خاصی را برای تعویض این قطعه وجود ندارد ، بهتر است همزمان با تعویض تسمه تایم خودرو واتر پمپ هم تعویض بشود .

دلایل خرابی واترپمپ

باید توجه داشته باشید که خرابی واتر پمپ بر روی قسمت های دیگر خودرو تاثیر می گذارد. یکی از این قطعات واشر سرسیلندر می باشد زیرا واتر پمپ به آن بسیار نزدیک است. درصورت سوختن واترپمپ از قیمت خودرو در هنگام فروش کاسته می شود. برخی عوامل سبب می شوند تا این قطعه خراب شود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم؛

عدم استفاده از ضدیخ در سیستم خنک کننده خودرو

یخ زدگی آب درون موتور

وجود خوردگی در دنده و قسمت های دیگر

زنگ زدگی پره های داخلی واتر پمپ

واتر پمپ چقدر عمر می کند؟

اگرچه واتر پمپ قطعه کوچکی است که ممکن است نادیده گرفته شود اما وجود ایراد در این قطعه برعملکرد خودرو نقش مهمی دارد. واتر پمپ در خنک کردن موتور نقش مهمی را ایفا می کند. واتر پمپ عمر بالایی دارد ولی بهتر است زمانی که تسمه تایم را تعویض می کنید واتر پمپ را نیز تعویض کنید. امروزه خودروسازان تلاش نموده اند تا عمر واتر پمپ را افزایش دهند.

برچسب ها : واتر پمپ جک s5 - قیمت واتر پمپ جک s5 - واتر پمپ جک اس 5 - واتر پمپ جک اس 5 اصلی

واتر پمپ جک s5